Duris atvėrė Lietuvos regionų partijos Utenos skyriaus būstinė

Vos 2 mėnesiai – tiek laiko užtruko naujai įsteigtam skyriui, per šį laiką pritraukusiam per 70 naujų partijos narių, susikoncentruoti, išsirinkti jauną, energingą, skyriaus pirmininką, kuriuo tapo verslininkas Artūras Šilanskas,  ir pasiruošti įkurtuvėms.

Jauki ir erdvi, patogioje Utenos miesto centre esanti būstinė, skirta burtis, diskutuoti, spręsti įvairias problemas tiek partijos nariams, tiek Utenos krašto bendruomenei.

Atidaryme dalyvavo Lietuvos regionų partijos pirmininkas Jonas Pinskus su žmona Živile Pinskuviene, partijos atsakingasis sekretorius Vytautas Kamblevičius.

Jonas Pinskus, sveikindamas susirinkusius, dėkojo Utenos skyriaus pirmininkui už puikų startą.

Jo teigimu, labai svarbu, kad susirinkę įvairaus amžiaus, išsilavinimo bei patirties žmonės tiki tuo, ką daro, kelia sau tikslus ir vienijasi jų siekdami.

„Artėja labai svarbūs kiekvienam regionui Savivaldos rinkimai ir tai yra artimiausias tikslas, kurio turime siekti. Juk savivalda yra patys žmonės, artimiausios institucijos, kurių darbas labai svarbus vietos bendruomenės progresui. O Lietuvos regionų partijos vienas iš strateginių prioritetų yra būtent savivaldos savarankiškumo stiprinimas. Būdami kartu, įsiklausydami ir dalindamiesi skirtinga patirtimi galime žmonėms pasiūlyti geriausius sprendimus. Todėl naujajam skyriui ir linkiu tęsti veiklą su ta efektyvia starto energija,“ – sakė partijos pirmininkas.