J. Pinskus: turi atsistatydinti G. Landsbergis!

Opozicijos lyderis Saulius Skvernelis su užsienio politikos nesėkmių pasekmėmis kovojančią VRM ministrę verčia iš posto, bet tikrojo šios situacijos kaltininko net neįvardina?! 

Tuo tarpu ir toliau užtikrintai jausdamasis Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis staiga visiškai pradingsta iš akiračio! 

Juk taip patogu nusimesti atsakomybę ir perleisti ją ne itin daug patirties turinčiai kolegei, dabar paliktai drebėti ir tvarkytis su sukeltu chaosu taip, kaip sugeba.  

Štai čia ir lenda yla iš maišo. Jauni, gražūs, išsilavinę, tačiau patirtimi ar bent noru jos pasisemti iš kitų nepasižymintys mūsų 18-osios Vyriausybės nariai eilinį kartą parodo, kad jokio darbų pasiskirstymo, net elementaraus susikalbėjimo, bendradarbiavimo – nerasta.

Ar tvoros ir nepaprastoji padėtis suveiks, kai kalbame apie žmones, kurie patyrė karą? Tikrai ne!

Ar šalies viduje išspręsime problemas, kurios kyla išorėje? Tikrai ne!

Tik ar ne per daug paviršutiniškai matoma situacija? 

Kas iš tikrųjų „privirė košės“, tas ir turėtų ją srėbti!

Būdamas Seimo Lietuvos regionų frakcijos seniūnu, matau vienintelį kelią – šias problemas išspręsti gali tik politinės, diplomatinės priemonės, kurių privalo ieškoti ir nedelsiant surasti asmenys, tiesiogiai atsakingi už šią situaciją. 

Jei kažkas ir turėtų atsistatydinti, tai tik į Iraką lėkęs ir neapgalvotais veiksmais bei pareiškimais mūsų šaliai stipriai pakenkęs Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis.

Dabar jį „siųsti“ į derybas ar oficialius vizitus būtų dar vienas fiasko. O štai pakeitus ir suradus naują, gal kiek mažiau arogancijos, bet daugiau patirties ir diplomatinio „svorio“ turintį ministrą, gal dar nebūtų per vėlu?

Nuotrauka lrt.lt