Jonavos skyriaus susirinkime – diskusijos, planai, ateities gairės

Lietuvos regionų partijos vadovybė ir toliau tęsia tradiciją lankytis šalyje veikiančiuose skyriuose. Šią savaitę partijos pirmininkas Jonas Pinskus ir atsakingasis sekretorius Vytautas Kamblevičius dalyvavo Lietuvos regionų partijos Jonavos skyriaus narių susirinkime.

Partijos pirmininkas J. Pinskus detaliai apžvelgė šalies vidaus ir užsienio politiką, pačias „karščiausias“ politines naujienas, Seimo darbo ypatumus. V. Kamblevičius pasidžiaugė vis augančiais partijos skyriais, aptarė einamuosius darbus.

Jonavos skyriaus pirmininkė, partijos pirmininko pavaduotoja Rita Latviūnienė kartu susirinkusiais nariais ir svečiais kalbėjo ne tik apie bendrą politiką, tačiau aptarė ir situaciją Jonavos rajone.

„Daug kalbėjome apie pasiruošimą artėjantiems savivaldybių tarybų rinkimams, apie tai, kad skirtingų rajonų skyriai turėtų glaudžiai bendradarbiauti, pagelbėti vieni kitiems ar tiesiog pasitarti“, – sakė R. Latviūnienė, pasidžiaugusi puikiu susitikimu, o ypatingai partijos pirmininko J. Pinskaus, atsakingojo sekretoriaus V. Kamblevičiaus viešnage Jonavoje.

(Susitikimas vyko laikantis saugumo rekomendacijų)