L. Jagintavičienė: Mirties kultūra Lietuvoje įgauna pagreitį šiurpinančia apimtimi

Šią savaitę netikėtai į Seimo posėdžio darbotvarkę įtraukus Civilinės sąjungos įstatymo projektą ir po svarstymo jam pritarus, liko paskutinis – šio įstatymo priėmimo žingsnis – balsavimas dėl tos pačios lyties asmenų sąjungų įteisinimo. „Lietuvoje ko gero – rojus, nes nėra kitų problemų, kaip tik medžioklė, narkotikų legalizavimas ir sekso tarp vienalyčių įteisinimas. Matyt, toks tikslas – pasiekti tokį nejautros laipsnį, kuomet į jokius dirginimus jau nebebus reaguojama”, – sako Lietuvos regionų partijos Šilutės skyriaus pirmininkė, Šilutės rajono savivaldybės tarybos narė Lijana Jagintavičienė.

Akivaizdi manipuliacija

2023 m. gegužės 23 d., siekdama suklaidinti visuomenę ir opozicijos politikus bei išėmusi iš darbotvarkės Civilinės sąjungos įstatymo projektą, kuris pagal grafiką turėjo būti svarstomas gegužės 24 d., Laisvės partija, o tiksliau jos atstovas Vytautas Mitalas, jau ryte priimant Seimo darbotvarkę, vėl pasiūlė ją įtraukti atgal tuo pačiu laiku, kaip ir buvo anksčiau.

Akivaizdi manipuliacija tai nuimant, tai vėl įtraukiant projektą į darbotvarkę, klaidinant visuomenę davė savo vaisių – po svarstymo projektui pritarė valdančioji dauguma, iš vakaro paskaičiavusi ir susiplanavusi, kiek turės balsų rytiniame posėdyje, o tuo pačiu eliminavusi visuomenės pasipriešinimo galimybę. Prieš ką priešintis, jei išimta iš darbotvarkės?

Nepaisydami didžiulės daugumos Lietuvos Respublikos piliečių valios, laikinieji Lietuvos teritorijos administratoriai, pasitelkę klastą, melagingai pareiškę, kad klausimas išbraukiamas iš darbotvarkės, svarstymo stadijoje pritarė Civilinės sąjungos įstatymo projektui.

Tauta pavargo nuo nesibaigiančių skandalų

Pasak L. Jagintavičienės, jau nestebina ir tai, kad lemiamus balsus balsavime padovanojo Vilijos Blinkevičiūtės socialdemokratai – G. Paluckas, R. Budbergytė, A. Sysas, D. Šakalienė, J. Sabatauskas, L. Jonauskas ir Sauliaus Skvernelio „Vardan Lietuvos“ – T. Tomilinas, L. Savickas, D. Griškevičius.

Vykstant karui Ukrainoje, šalyje prasidėjus ekonominei ir politinei krizei tokie visuomenės tolesnį supriešinimą eskaluojantys veiksmai yra ne tik antikonstituciniai, bet ir kelia realią grėsmę visuomenės santarvei, valstybės stabilumui ir nacionaliniam saugumui.

„Taigi, tauta yra pavargusi nuo nesibaigiančių skandalų, nualinta pandemijos, karantinų, galimybių pasų teroro, biudžeto pinigų švaistymo, korupcijos ir pedofilijos šunvočių, kurios vis kyla ant tautos kūno ir galo tam nematyti. Matyt, toks tikslas – pasiekti tokį nejautros laipsnį, kuomet į jokius dirginimus jau nebebus reaguojama, valia priešintis bus palaužta, po ko seks mirtis, metaforiškai kalbant, pirmiausia – dvasinė mirtis. Mirties kultūra Lietuvoje įgauna pagreitį šiurpinančia apimtimi. Šeima yra valstybės ir tautos pagrindas, ir taškas. Privalome išlaikyti stiprią dvasią ir suremti pečius. Už Šeimą ir už mūsų valstybės Konstituciją”, – dėstė mintis Tarybos narė L. Jagintavičienė.

Liko vienas lemiamas balsavimas ir šeimos sąvoka šalyje gali būti visiems laikams pakeista.

​„Ar už tokią Lietuvą kovojo mūsų senoliai? Ar už tokią Lietuvą kraujas išlietas Sausio 13-ąją? Laisvės gynėjai turėtų kapuose apsiversti.  Sustokime akimirkai ir pagalvokime – kodėl patys savo rankomis naikiname savo Tautą“, – teigia L. Jagintavičienė.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *