Lietuvos Respublikos Seimo nariai Jonas Pinskus ir Andrius Palionis

Lietuvos regionų partija spręs: Ką palaikyti Prezidento rinkimuose? Kas ves partijos EP rinkimų sąrašą?

Kiekvieną kartą kitas Lietuvos regionas: gyvi susitikimai, situacijos, svarbiausių problemų aptarimas. Lietuvos regionų partija tęsia tradiciją ir šį šeštadienį, kovo 2 d., Partijos tarybos posėdį organizuoja Dzūkijoje, Alytaus rajone, Alovės k., Ežero g. 3.

Pasak Lietuvos regionų partijos pirmininko, Seimo nario Jono Pinskaus, posėdyje ketinama išgryninti tarybos narių nuomones ir galutinai apsispręsti dėl Prezidento rinkimų – remti kažkurį kandidatą ar vis dėlto neišreikšti paramos nei vienam iš jų.

Lietuvos regionų partijos tarybos nariai taip pat svarstys pasirengimą Europos Parlamento rinkimams ir patvirtins kandidatų sąrašą bei jo lyderį.

„Politinė situacija nėra paprasta, tačiau žmogiškasis veiksnys – mūsų pusėje. Per pastaruosius metus stipriai išaugo Lietuvos regionų partijos narių gretos, turime įvairių sričių specialistų, patyrusių bei pradedančių, bet svarbiausia – jaunų bei vyresnių žmonių, kuriuos sieja vertybinis pamatas – siekis mažinti regionų atskirtį, stiprinti šeimos institutą, laikytis griežtos pozicijos prieš narkotikus ir psichotropines medžiagas. Esu tikras, kad mūsų vertybės turi būti girdimos ir Europoje, iš kur į Lietuvą ateina svarbiausi sprendimai,“ – teigia J. Pinskus.