Lietuvos regionų partijos Molėtų skyriuje pokyčiai

Molėtuose įvyko partijos skyriaus susirinkimas, kuriame buvo renkama nauja skyriaus vadovybė, aptarti pagrindiniai rajono klausimai, aktualios šalies problemos. Susirinkime dalyvavo partijos pirmininkas Seimo narys Jonas Pinskus su žmona, kaimyninio Širvintų rajono mere Živile Pinskuviene, atsakingasis sekretorius Vytautas Kamblevičius, Utenos apskrities kuratorius  Artūras Šilanskas.

Partijos lyderis Jonas Pinskus už nuoširdų darbą ir asmeninį indėlį į partijos plėtrą padėkojo kadenciją baigusiam Molėtų skyriaus pirmininkui Dariui Stankevičiui bei pasveikino naujai išrinktą skyriaus vadovą Egidijų Veršelį. Palinkėjęs, kad politikoje naujam energingam verslininkui priimtas iššūkis taptų sėkmingu gyvenimo žingsniu, J. Pinskus pasidžiaugė, kad drauge su naujuoju pirmininkų partijos gretas papildė 22 nauji nariai.

Gerai nusiteikę molėtiškiai įsitraukė į aktyvią diskusiją apie artėjančius savivaldos rinkimus, Vietos savivaldos įstatymo, tiesioginių merų rinkimų pokyčius, turėjo daug klausimų bei pasiūlymų, o svarbiausia – entuziazmo veikti ir siekti bendrų partijos tikslų.