Lietuvos regionų partijos pirmininkas Jonas Pinskus lankėsi pajūryje

Praėjusį penktadienį Lietuvos regionų partijos pirmininkas Jonas Pinskus su žmona, Širvintų r. savivaldybės mere Živile Pinskuviene susitiko, diskutavo, dalinosi darbais, įžvalgomis bei perspektyvomis su pajūrio žmonėmis.

Penktadienį vyko susitikimas su Klaipėdos skyriaus aktyvu, kurio metu apsvarstyta ir galima kandidatūra į Klaipėdos miesto merus.

Vakare veiksmas persikėlė į Palangą, kur ne tik atidaryta Lietuvos regionų partijos Palangos skyriaus būstinė, bet ir patvirtintas kandidatas į Palangos savivaldybės merus – Eimutis Židanavičius, pasveikinti nauji partijos nariai. Atidaryme dalyvavo ir patvirtintą kandidatą į merus sveikino Lietuvos regionų partijos Šilutės  skyriaus pirmininkė Lijana Jagintavičienė. Aptarti ir artėjančių rinkimų klausimai, diskutuota apie šalies politikos realijas.

Šeštadienį vyko atviras partijos pirmininko Jono Pinskaus susitikimas su Palangos gyventojais, aptarta esama situacija, partijos atstovų Seime atliekamas darbas, pateikti įstatymų projektai.

Jonas Pinskus kartu su žmona džiaugėsi ir akcentavo, kad pajūryje partijos gretos didėja, kad suburta daug žmonių – jaunesnių, ir vyresnių, bet svarbiausia tų, kuri nenori sėdėti namuose, burnoti, kaip viskas blogai, bet yra atviri ir pasiryžę patys imtis darbo, inicijuoti sprendimus, ieškoti galimybių, kad gyvenimas gerėtų.

„Buvo tikrai skaudu klausytis atėjusio žmogaus, kuris prisipažino, kad jo pensija siekia vos 270 Eur per mėnesį. Nors garsiai šaukianti europarlamentarė yra sakiusi, kad tokių pensijų Lietuvoje jau nėra, visgi yra! Ir kaip žmogui išgyventi iš tokios sumos – tai tikrai ne tik taupumo pamokos, bet didžiausias priekaištas mūsų valstybei,“ – atviravo Živilė Pinskuvienė, pabrėždama, kad nors ir labai intensyvi, kasdienį darbą savivaldoje papildanti veikla partijoje jai yra svarbi ir reikalinga.