Lietuvos regionų partijos sąskrydis – žmonės iš 60 skyrių

 Stiprūs regionai – stipri Lietuva.

Naujuoju šūkiu Lietuvos regionų partija kviečia savo narius bei svečius iš įvairių šalies regionų susiburti į vasaros sąskrydį, kuris šių metų liepos 16 dieną vyks Utenos rajone.

Viena iš sparčiausiai augančių politinių jėgų, šiuo metu jau vienijanti žmones iš 60 skyrių, įsikūrusių visoje šalyje, skirtingose savivaldybėse, miestuose, rajonuose, Lietuvos regionų partija šį renginį skiria rinkiminio periodo pasirengimui, komandos stiprinimui. Ir nors sąskrydžio formatas – labiau laisvas nei darbinis, visgi partijos pirmininko Jono Pinskaus teigimu, jis yra labai reikalingas ir svarbus labiausiai tuo, kad į vieną vietą iš visos Lietuvos suvažiuos bendraminčiai, kolegos, kad savaitgalis puikios Aukštaitijos gamtos apsuptyje leis ir pasidalinti skirtingų regionų problematika, ir aptarti laukiančius darbus, rinkiminę kampaniją, ir susipažinti, daugiau pabendrauti.

Sąskrydyje laukia ne tik diskusijos ir komandos formavimo rungtys, bet ir naujojo šūkio autoriaus paskelbimas bei apdovanojimas, nuotaikinga koncertinė programa, aktyvios sporto rungtys, žaidimai. 

Renginio pristatymas: https://www.facebook.com/LTregionupartija/videos/1330962087310755