Lietuvos regionų partijos tarybos posėdis Jonavoje

Lietuvos regionų partijos vadovybė toliau tęsia turą po šalies regionus. Tad ir penktasis Lietuvos regionų partijos tarybos posėdis šįkart vyko Jonavos rajone, Šveicarijos seniūnijoje esančiame Barborlaukio dvare.

Vienas pagrindinių šios partijos tikslų – aplankyti kuo daugiau skirtingų rajonų, iš pirmų lūpų sužinoti jų problematiką, pasidžiaugti pasiekimais, išklausyti ten atstovaujančius partijos narius.

Solidų, darbingą posėdį pagyvino gausiai susirinkę tarybos nariai, pristatyti ir pasveikinti 33 naujų partijos skyrių pirmininkai, Finansų bei etikos komisijų pirmininkai, pagarsintas Lietuvos regionų partijos parengtas pareiškimas (https://www.ltregionupartija.lt/lietuvos-regionu-partijos-pareiskimas/), kiti svarbūs klausimai, priimti sprendimai.

Džiugu, kad planuojama įkurti Lietuvos regionų partijos Londono skyrių. Čia kartu su iniciatyvia, aktyvia, beveik 20 m. Londone gyvenančia lietuve Jūrate Prialgauskiene skyriaus gretas pagausinti jau ketina kelios dešimtys lietuvių, o tai tik pradžia. Kaip sakė Jūratė, tapę partijos nariais, žmonės aktyviai dalyvaus bendruomeninėje veikloje, kurios ir čia netrūksta, o būsimus šio užsienio skyriaus narius labiausiai žavi tai, kad partijos pagrindinė kreiptis nukreipta į regionus ir jų stiprinimą. 

Partijos pirmininkas, LR Seimo narys Jonas Pinskus džiaugėsi vis gausėjančia komanda, aktyviais nariais, kurie nori dirbti, keisti esamą šiandienos situaciją, telkti naujus narius, dalyvauti savo krašto bendruomeninėje bei politinėje veikloje.

„Skyriai kuriasi, veikla vyksta, o kaip kitaip, juk esame gyvas organizmas. Tad judėdami į priekį, bendraudami, siūlydami idėjas, iniciatyvas, diskutuodami surasime bendrus sprendimus“, – sakė Jonas Pinskus.

Etikos komisijos pirmininkas Zenonas Vaigauskas pristatė Lietuvos regionų partijos valdymo organus reglamentuojančius dokumentus, kalbėta ir pritarta nario mokesčiui, partijos atsakingasis sekretorius Vytautas Kamblevičius apžvelgė naujų partijos skyrių steigimą. Šiuo metu partija vienija beveik 4 000 tikrų, veikiančių narių.

Partijos taryboje labai daug diskutuota apie artėjančius savivaldybių tarybų rinkimus 2023 m., kurie Lietuvos regionų partijai yra ypatingai svarbūs.

Nuoširdus ačiū tarybos posėdį organizavusiai partijos pirmininkei, Jonavos skyriaus pirmininkei Ritai Latviūnienei už gražų pristatymą ir priėmimą.

Lietuvos regionų partijos tarybos posėdis vyko laikantis visų privalomų reikalavimų. Kadangi posėdis buvo trumpai fotografuojamas, tarybos nariai laikinai nedėvėjo kaukių.