Lietuvos regionų partijos žuvienei – garbinga trečia vieta!

Savaitgalį Rusnėje vykusiame tradiciniame tryliktajame žuvienės virimo čempionate iškilmingai plevėsavo ir Lietuvos regionų partijos vėliava. Šalia įnirtingai darbavosi ir savo kulinarinius gebėjimus demonstravo partijos Šilutės skyriaus pirmininkas Saulius Stankevičius (kuris ir fotografas, išleidęs ne vieną fotografijų albumą), jo pavaduotojas, savivaldybės tarybos narys Arūnas Pupšys, visa nuostabi ir nepakartojama Šilutės skyriaus komanda, kurią palaikė Lietuvos regionų partijos pirmininkas Jonas Pinskus su žmona Širvintų rajono savivaldybės mere Živile Pinskuviene, pirmininko pavaduotojas, LR Seimo narys Zigmantas Balčytis, beje, kuris yra buvęs šios šventės globėjas, atsakingasis partijos sekretorius Vytautas Kamblevičius.

Kaip sakė partijos pirmininkas Jonas Pinskus, šios šventės įspūdžiai – tik patys geriausi. „Puikiai praleistas laikas, nuostabi bendrystė, nerealūs komandų šefai, pademonstravę savo žuvienės virimo įgūdžius“.

Smagu, kad Lietuvos regionų partija pelnė trečiąją „Iššūkio katilo taurės“ vietą.

– Labai stengėsi visa mūsų komanda“, – sakė J. Pinskus, kartu dėkodamas šio čempionato sumanytojui ir vedančiajam Marijui Budraičiui, už šiltą ir pozityvų priėmimą – Šilutės merui Vytautui Laurinaičiui, Lietuvos regionų partijos Šilutės skyriui, o ypatingai pirmininkui Sauliui Stankevičiui ir pavaduotojui Arūnui Pupšiui.