×

KAIP SKIRTI PARAMĄ INTERNETU?

1 Prisijunkite prie elektroninio deklaravimo sistemos EDS.
2 E2 laukelyje įrašykite gavėjo identifikacinį numerį 304826119.
3 Užpildę duomenis, spustelėkite; Pateikti deklaraciją

Iki 2022 m. prašymus pervesti gyventojų pajamų mokesčio (GPM) dalį politinėms partijoms FR0512 forma gali būti teikiama užpildžius popierinį prašymą arba elektroniniu būdu per VMI elektroninio deklaravimo sistemą (EDS).

Paramą gali skirti bet kuris asmuo, pildydamas GPM deklaraciją: Jūsų šeimos narys, draugas ir pažįstamas. Tai Jums nieko nekainuoja!

FORGOT YOUR DETAILS?

LIETUVOS REGIONŲ PARTIJOS KONCEPCIJA

Kiekvienas Lietuvos regionas yra savitas – tai unikali istorija, tarmė, kultūra, papročiai, tradicijos ir dainos.

Kiekviename regione gausu nuostabių miestų ir miestelių, juose gyvenančių puikiausių žmonių. Nepaisant skirtumų, Lietuvos regionai yra šalies pamatas, iš jų vienybės bei susitelkimo gimė ir buvo išsaugota Lietuva, kuria šiandien galime džiaugtis ir didžiuotis. Kurdami klestinčią Lietuvą, negalime pamiršti regionų, privalome mažinti jų atskirtį, integruoti ir telkti, rūpintis, puoselėti ir stiprinti, išsaugodami jų unikalumą, dvasią ir žavesį.

Kaip gera matyti, kad miestai ir miesteliai šiandien bunda, keliasi, gražinasi, yra naujai atrandami ir tampa vis didesniu traukos objektu. Privalome daryti viską, kad šis procesas nenutrūktų, o dar sparčiau judėtų pirmyn. Puiku ir vėl matyti žmonių akyse meilę savo kraštui, gera klausytis istorijų apie sugrįžimą namo, į savo gimtąjį kraštą, iš ilgų klajonių po tolimus kraštus. Smagu matyti žmonių džiaugsmą dirbant ir kuriant savo ateitį čia. Maži Lietuvos miesteliai pavergia vis daugiau žmonių širdžių, vis daugiau jaunimo, pavargusio nuo didmiesčių triukšmo ir bėgimo, randa prieglobstį čia, kur tvyro ramuma, kur supa nuostabi gamta ir nuoširdūs žmonės, kur bėgioja ir auga jų laimingi vaikai.

Lietuva priklauso mums – kiekvienam iš mūsų – todėl turime rūpintis ir puoselėti kiekvieną jos kampelį. Tik savo pačių pavyzdžiu galime įskiepyti meilę Tėvynei, gimtinei, tautai ir šeimai, o svarbiausia – žmogui. Kiekvienas turime klausti ne ką dėl manęs turi padaryti Lietuva, o ką galiu dėl savo krašto padaryti aš. Tai yra kertinė idėja, klestinčio krašto sąlyga.

Kraštas – tai ne tik gamta ir aplinka. Kraštas – tai pirmiausiai žmonės. Žmonės su savo istorija, jausmais, džiaugsmais ir lūkesčiais. Kiekvienas ne tik sostinėje, bet ir regione gyvenantis žmogus yra lygiai taip pat svarbus ir reikalingas, turi būti gerbiamas ir gyventi oriai. Žodžiai „regiono gyventojas“ turi tapti klestinčio, laisvo ir laimingo žmogaus epitetu. Kiekvienas turi būti išgirstas ir suprastas. Juk kartais reikia tik labai nedaug – įsiklausyti. Tik girdimi, susitelkę, būdami vieningi, turėdami bendrą tikslą, Lietuvos regionai turės šviesią ateitį. Mylinčią, išmintingą ir laimingą.

Į VIRŠŲ