Patvirtinta artimiausio pusmečio Lietuvos regionų partijos strategija

Po pirmojo naujai išrinkto Lietuvos regionų partijos prezidiumo posėdžio partijos pirmininkas Jonas Pinskus apibendrino susitikimo rezultatus.

„Mes ruošiamės kitąmet artėjantiems trims ypatingai svarbiems rinkimams. Lietuvos Respublikos prezidento, į kuriuos partija iškėlė Kazlų Rūdos mero Manto Varaškos kandidatūrą. Lietuvos Respublikos Seimo bei Europos parlamento. Kandidatai į šias dvi institucijas bus įvardinti gruodžio mėnesį įvyksiančiame partijos posėdyje. O iki to laiko atliksime visus suplanuotus ir aptartus parengiamuosius darbus.

Esame sparčiai auganti partija, kuri turi patrauklų potencialą ir jį būtina išnaudoti. Mes priimame naujus žmones, galime leisti prisijungti prie mūsų ir politinėms jėgoms, kurių požiūris į Lietuvą, jos regionus ir šalies ateitį sutaps su mūsų.

Partijos potencialą rodo sparčiai didėjantis narių skaičius, kuris beveik pasiekė 6000 ir toliau sėkmingai vienas po kito atidaromi nauji skyriai. Neseniai įsikūrė jaunas ir ambicingas skyrius Kauno rajone, prie kurio vairo stojo Augustas Vilkas. Mažeikių skyrius, turintis net penkis savivaldybės narius, sustiprėjo su, tikėtina, būsima miesto mere Danguole Ruginyte-Norvaiše. Taip pat įkūrėme du narius savivaldybės taryboje turinti naują skyrių Kelmėje, kuriam vadovauja Lina Samulytė. Visų ateities planų atskleisti nenoriu, tačiau galiu patikinti, kad tai – dar ne pabaiga“, – trumpai pirmąjį posėdį apibendrino J. Pinskus.

Taip pat pirmojo posėdžio metu buvo pasveikintas gimtadienį švenčiantis atsakingasis partijos sekretorius Vytautas Kamblevičius.