Gitano Nausėdos spaudos konferencija po pirmojo prezidentų rinkimų turo

Pirmasis Prezidento rinkimų turas nuteikė optimistiškai

Susumavus pirmojo prezidento rinkimų turo rezultatus paaiškėjo, kad į antrąjį turą, ryškia persvara aplenkęs likusius kandidatus, pateko dabartinis šalies vadovas Gitanas Nausėda, kuriam iki pergalės pirmajame ture trūko visai nedaug. Antrajame ture, vyksiančiame gegužės 26 d. jis susikaus su taip pat prezidento posto siekiančia dabartine šalies premjere Ingrida Šimonyte.

„Nuoširdžiai dėkoju mūsų šalies gyventojams už aktyvumą rinkimuose ir išreikštą palaikymą dabartiniam Prezidentui G. Nausėdai, kurio programa ir penkeri metai darbo parodė aiškią kryptį, sutampančią su mūsų partijos pagrindiniu tikslu – stiprinti visą Lietuvą, kelti žmonių gerbūvį, vykdyti į visuomenės interesus orientuotą politiką“, – pirmojo turo rezultatais džiaugėsi Lietuvos regionų partijos pirmininkas Jonas Pinskus.

Jis priminė, kad savivaldos stiprinimas, skolinimosi limitų didinimas ir kitos, regionams aktualios problemos, keliamos, diskutuojamos ir sprendžiamos kasmetiniuose, prezidentūros organizuojamuose Regionų forumuose ir šia linkme, padedant šalies vadovui, nuveikta ne tiek jau mažai.

„Tikiu, kad antrasis turas taip pat bus sėkmingas, bet tam ir vėl reikia tokio pat ar net didesnio Jūsų visų aktyvumo. Ir, žinoma, labai tikiuosi, kad Prezidentas po rudenį vyksiančių Seimo rinkimų pagaliau galės produktyviai ir sėkmingai dirbti su naujos sudėties parlamentu. Tuomet visos Lietuvos žmonėms svarbūs politikų veiklos rezultatai bus dar labiau apčiuopiami“, – viltingai ir optimistiškai buvo nusiteikęs J. Pinskus.