Politikų reitinguose – 15 vieta!

Rugsėjo 9–16 d. bendrovės „Vilmorus“ atliktoje apklausoje, kurios rezultatai buvo paskelbti spalio 22 d., Lietuvos regionų partijos pirmininkas Jonas Pinskus sulaukė dar daugiau Lietuvos piliečių pasitikėjimo nei praeitą mėnesį ir skelbiamuose politikų pasitikėjimo reitinguose užima aukštą 15 vietą!

Jonas Pinskus yra palankiau vertinamas už Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininką R. Karbauskį bei už Vyriausybės narius – Užsienio reikalų ministrą G. Landsbergį, Teisingumo ministrę E. Dobrovolską, Ekonomikos ir inovacijų ministrę A. Armonaitę ir kt.

Kas lemia kylantį žmonių pasitikėjimą? Esame tikri, jog žmonės vertina politinę veiklą, įgyvendinant užsibrėžtus partijos tikslus, kurių svarbiausias – dėmesys šalies regionams, jų problemoms, atskirties mažinimui. Patyręs politikas ir partijos lyderis J. Pinskus laikosi tvirtos pozicijos, kelia į viešumą opias valstybės problemas, be to, visuose Lietuvos regionuose nuolat susitinka su žmonėmis, akis į akį diskutuoja, tariasi ir įsiklauso į jų nuomonę.

Betarpiškumas, bendravimas ir atvirumas yra Jono Pinskaus stipriosios savybės, kurios lemia, kad Lietuvos regionų partijai nereikia apsitverti tvoromis nuo Lietuvos žmonių.

Daugiau informacijos:

https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2021/10/21/news/apklausa-g-nausedos-vertinimas-ir-toliau-auga-reitingu-dugne-a-armonaite-21149252