Savivaldybių tarybų nariai jungiasi prie Lietuvos regionų partijos

Lietuvos regionų partijos atsakingasis sekretorius Vytautas Kamblevičius viešėjo Šilutėje. Tai buvo neatsitiktinis vizitas.

Dar gerokai anksčiau Šilutėje lankėsi ir LR Seimo narys, Seimo frakcijos seniūnas,  Lietuvos regionų partijos pirmininkas Jonas Pinskus kartu su neseniai su visa komiteto komanda į partijos gretas įsiliejusia žmona,  Širvintų rajono savivaldybės mere Živile Pinskuviene, kurie aptarė galimybes plėsti Šilutės skyrių.  

Susirinkime Šilutės rajono savivaldybės tarybos narei Lijanai Jagintavičienei buvo pasiūlyta vadovauti šios partijos Šilutės skyriui. Nors nebuvo lengva įkalbėti politikę tokiam žingsniui, bet po ilgų jos svarstymų gautas teigiamas atsakymas labai nudžiugino ir susirinkusieji vienbalsiai išreiškė norą matyti ją skyriaus pirmininke.

Primename, L. Jagintavičienė Šilutės rajono savivaldybės taryboje darbuojasi jau antrąją kadenciją.

L. Jagintavičienė nėra visiškai naujokė politikoje. Ji, dirbdama europarlamentaro, Seimo nario padėjėja, turi sukaupusi nemažą patirties bagažą. L. Jagintavičienei taip pat teko dalyvauti Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose ir varžytis su patyrusiais politikos senbuviais. Tuomet jai pavyko surinkti didelį balsų skaičių, bet jų nepakako mandatui gauti. Tačiau išmoktos pamokos padėjo ateities savivaldos rinkimuose. Tad versdama dar vieną politinio gyvenimo puslapį, L. Jagintavičienė pasitinka naujus ir ambicingus iššūkius.

Lietuvos regionų partijos pirmininkas J. Pinskus džiaugiasi, kad partijos gretas nuolat papildo drąsūs, ambicingi, iššūkių ir darbo nebijantys, regionus stiprinti pasiryžę  nauji nariai. O ir partijos taryboje patvirtintas partijos šūkis – „Stiprūs regionai – stipri Lietuva!“ puikiai atspindi jos prioritetus.