Šventiniame Pasvalio skyriaus susitikime nestigo rimtų diskusijų, puikios nuotaikos!

Lietuvos regionų partijos Pasvalio skyriaus nariai, laikydamiesi pandemijos rekomendacijų, susibūrė į pošventinį susitikimą. Jame dalyvavo Seimo narys, Lietuvos regionų partijos pirmininkas Jonas Pinskus su žmona Živile, atsakingasis sekretorius Vytautas Kamblevičius bei ypač aktyvūs šio skyriaus nariai.

Džiugu, kad susitikimo metu ne tik diskutuota apie šių dienų politines aktualijas – skyriaus gretas papildė nauji nariai, kuriems partijos pirmininkas Jonas Pinskus įteikė partijos ženklelius.

Pasvalio skyriaus pirmininkas Stasys Vainauskas, kuris yra vienas iš aktyviausių skyrių pirmininkų, simbolines dovanas įteikė savo pavaduotojams, o pats iš Jono Pinskaus rankų gavo padėką ir simbolinę dovaną už aktyvumą, iniciatyvumą, nuoširdų ir kruopštų darbą gausinant skyrių, ruošiantis savivaldybių tarybų rinkimams.

Lietuvos regionų partijos Pasvalio skyriui atstovauja trys rajono savivaldybės nariai. Vienas jų – Linas Kruopis yra ir skyriaus pirmininko pavaduotojas. Kaip sambūrio metu sakė Linas, skyriaus prioritetas yra įsiklausyti į žmonių nuomonę, o rezultatų būtina siekti visai komandai, o ne vienam ar keliems nariams.

Ačiū Stasiui ir visam gausiam Pasvalio skyriui už puikų laiką ir bendrystę, rimtas diskusijas, gerą nuotaiką, didelius užmojus ateičiai!