Šventiniame sambūryje: naujos pažintys, dabartinės situacijos aptarimas, ateities planai, puiki nuotaika

„Tik visi kartu galime nuveikti tuos darbus, kuriuos esame užsibrėžę, o Lietuvos regionų partijai svarbiausia atstovauti visiems mūsų šalies žmonėms, iš kiekvieno miesto, miestelio, kaimo, bendruomenės,“ – taip Lietuvos regionų partijos pirmininkas Jonas Pinskus šeštadienį sveikino gausiai šventiniame sambūryje susirinkusius visų šalies regionų partijos skyrių deleguotus atstovus.

Išsiilgus gyvo bendravimo, susitikimas buvo svarbus naujomis pažintimis, dabartinės situacijos aptarimu, ateities planų bei vizijų analize.

Laikas prabėgo nejučiomis besiklausant charizmatiškojo renginio vedėjo Giedriaus Leškevičiaus parengtos programos, kurioje ne tik skambėjo dainos, bet ir netrūko loterijų, apdovanojimų. O simbolinės dovanėlės įteiktos ir pasveikinti nauji partijos skyrių pirmininkai.

Daugiau nei 150 dalyvių dar kartą išgirdo partijos pirmininko Jono Pinskaus paskatinimą ir palinkėjimą tokią  pakilią nuotaiką, pasiryžimą stiprinti veiklą, burti bei globoti žmones parvežti į savo kraštą, veikti, kurti, telktis bendram darbui.

Londono skyriaus pirmininkė pasidžiaugė, kad jau yra apie 30 narių, kuriems labai imponuoja partijos pavadinimas, noras mažinti regionų atskirtį, susigrąžinti namo emigrantus.  

Juk artėja gražiausios metų šventės, tuoj pasibels naujieji metai, kurie gali tapti puikiu atspirties tašku, savotiška starto linija naujai atgimusiai, į regionus orientuotai mūsų politinei jėgai.

Seimo narys Andrius Palionis visų partijos narių vardu simbolinę dovaną – angelą – įteikė pirmininko Jono Pinskaus žmonai Širvintų rajono savivaldybės merei Živilei Pinskuvienei.

Nuotraukų autorius Linas Šalkauskas