Vytautas Kamblevičius.

V. Kamblevičius: „Įrodinėti nereikia – rezultatai kalba patys už save“

Lietuvos regionų partijos atsakingojo sekretoriaus Vytauto Kamblevičiaus pranešimas nudžiugino ir motyvavo partijos narius – politinės jėgos populiarumas tik auga ir įrodinėti to nereikia – rezultatai kalba patys už save.

„Stiprūs partijos regionų skyriai – stipri politinė jėga, padedanti spręsti beviltišką situaciją regionuose. Dar visai neseniai Lietuvos regionų partijos pirmininkui Jonui Pinskui ir komandai teko keisti iš esmės partijos struktūrą, suburti naujus skyrius regionuose, rasti perspektyvius skyrių pirmininkus, kurie galėtų suburti komandas bendriems tikslams. Įtemptas ir kantrus darbas jau davė rezultatų. Per dvejus su puse metų padaryta daug“, – teigė V. Kamblevičius.

Pasak atsakingojo sekretoriaus, jau funkcionuoja 67 skyriai. Iš jų 57 skyrių pirmininkai niekada nebuvo dalyvavę politinėje veikloje, nepriklausė jokiai partijai.

„Paskutiniu metu girdime, kad senųjų partijų gretas palieka vis daugiau žmonių. Tai reiškia, kad jos praranda pasitikėjimą tų, kurie jomis tikėjo. Džiaugiamės, kad Regionų partijos gretos tik didėja. Turime džiugią naujieną! Kovo pradžioje priimtas 7 000-ąsis partijos narys. Mūsų gretose vis daugiau jaunų ir aktyvių žmonių“, – džiaugėsi pašnekovas.

7 000-asis narys – aktyvus, savo vertybių neišduodantis, išsilavinęs Jurbarko gyventojas Leonas Greičius.

„Turiu svajonę ir norėčiau atsidėkoti savo kraštui – dirbti žmonių labui. Todėl ir pasirinkau Lietuvos regionų partiją“, – sakė Leonas, kuomet sužinojo, kad tapo 7 000-uoju Lietuvos regionų partijos nariu.

Atsakingasis sekretorius V. Kamblevčius neslėpė – partijos populiarumas tik auga, o žmonės ir patys kreipiasi dėl narystės joje.

„Pasitikėjimas Lietuvos regionų partija auga. Įrodinėti to nereikia – rezultatai kalba patys už save. Linkiu sėkmės kiekvienam komandos nariui. Nepamirškime, kad pasitikėjimą įgauti yra sudėtinga, o prarasti – labai lengva. Todėl dirbkime iš širdies, siekime, kad kiekvienas būtų išgirstas ir suprastas. Kartais reikia tiek ne daug – tiesiog įsiklausyti“, – įsitikinęs V. Kamblevičius.