Yra proga pasidžiaugti partijos pasiekimais

Remiantis naujausios „Vilmorus“ apklausos duomenimis, jeigu rinkimai į Seimą vyktų dabar, Lietuvos regionų partiją rinktųsi 3,1 proc. respondentų. Skaičiuojant nuo balsuojančiųjų, tai reiškia, kad partija pirmą kartą peržengtų 5 proc. barjerą ir patektų į Seimą. Prieš metus partiją rinkosi vos 1,6 proc. respondentų. Tai akivaizdžiai įrodo, kad tiek partijos vadovai, tiek jos skyriai, tiek atskiri nariai dirba daug ir efektyviai, o visuomenėje jų veikla tampa vis labiau pastebima ir vertinama. Tai koreliuoja su dar vienu svarbiu statistiniu momentu – partijos lyderis Jonas Pinskus išlieka tarp kelių politikų, kuriuos rinkėjai daugiau vertina teigiamai, negu neigiamai.

 

Dar vienas aktyvios neviešos partijos pirmininko veiklos įrodymas yra tai, kad jis patenka į geriausiai rinkėjų interesus atstovaujančių politikų reitingą, ko tikrai nebūtų pavykę be darniai, kaip laikrodžio mechanizmas, veikiančios komandos paramos.

„Vilmorus“ vadovo, sociologo Vlado Gaidžio nuomone, pats J. Pinskus iki šiol žiniasklaidoje buvo mažai matomas, tačiau prie jo populiarumo augimo galėjo prisidėti tiek iš pirmųjų laikraščių ir portalų puslapių nedingstanti jo sutuoktinė Živilė Pinskuvienė, tiek politiko aktyvi nevieša veikla. Pastaroji prielaida yra ypač tiksli, nes J. Pinskus su visa gausia ir nuolat talkinančia komanda aktyviai dirba neviešai. Partijos nariai daug važinėja po regionus, tiesiogiai bendrauja su potencialiais rinkėjais, kelia visai šaliai aktualias problemas, viešina jas ir siūlo sprendimų būdus. Kartais pasiūlymų realizavimui pritrūksta Seimo daugumos politinės valios, tačiau reikia nepamiršti, kad jau kitais metais Lietuva turės naują Seimą, kuris, tikėtina, palankiau vertins dabartinės opozicijos veiklą ir jos teiktus pasiūlymus.

Apibendrinant, galima drąsiai teigti, kad Lietuvos regionų partija juda teisinga linkme, šalies žmonės tai mato, vertina, todėl būtina išlikti vieningiems, išlaikyti dabartinį kursą, toliau dirbti krašto gyventojų labui ir, labai tikėtina, kad linkusių savo balsus atiduoti partijai skaičius iki kitų metų rinkimų dar labiau išaugs.