Lietuvos Prezidentas Gitanas Nausėda ir Lietuvos regionų partijos pirmininko pavaduotoja Živilė Pinskuvienė

Ž. Pinskuvienė: G.Nausėdos pergalė rinkimuose atveria naujas galimybes

Suskaičiavus antrojo prezidento rinkimų turo balsus, tapo aišku, kad užtikrintai laimėjo antrai kadencijai perrinktas šalies vadovas Gitanas Nausėda. Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis, suskaičiavus visų 1895-ių apylinkių biuletenius, G. Nausėda surinko 74,43 proc. rinkėjų balsų. Su juo mėginusi varžytis premjerė, TS-LKD partijos atstovė Ingrida Šimonytė sulaukė vos 24,06 proc. rinkėjų palaikymo.

Pasak Lietuvos regionų partijos pirmininko pavaduotojos, kandidatės į Europos Parlamentą Živilės Pinskuvienės,  vesiančios į šiuos rinkimus 4 numeriu pažymėtą sąrašą, toks triuškinantis atotrūkis aiškiai rodo, kieno vykdomą politiką palaiko šalies žmonės.

„Pirmiausia sveikinu mūsų partijos remtą kandidatą, Prezidentą G. Nausėdą su įspūdinga pergale. Taip pat manau, kad dabartinio šalies vadovo perrinkimas atveria naujas partijos ir Prezidentūros bendradarbiavimo galimybes. Viena vertus, tai reiškia, kad Prezidentas ir toliau laikysis visiems Lietuvos regionams, įskaitant ir didžiuosius miestus, ypač palankaus kurso, kita – nenumaldomai artėja Seimo rinkimai, po kurių dabartiniai valdantieji tikrai keliaus ant „atsarginių suolelio“, o naujoji Vyriausybė turės aiškiais veiklos gaires“, – patikslino ji.

Politikės teigimu, pasibaigus Prezidento rinkimams, Lietuvos regionų partija nesėdi sudėjusi rankų, o visą dėmesį skiria jau kitą savaitę vyksiantiems rinkimams į Europos Parlamentą.

„Turime pilną kandidatų sąrašą, turime puikią komandą, dabar belieka visą šį potencialą tinkamai išnaudoti siekiant naujų aukštumų“, – apibendrino Ž. Pinskuvienė.