Jaunieji sportininkai, jų treneriai ir Lietuvos regionų partijos nariai

Lietuvos regionų partijos nariai pasveikino Ukmergės sportininkus

Prieš kelias dienas Ukmergės sporto mokykloje lankėsi Lietuvos regionų partijos nariai – pirmininkas Jonas Pinskus, vietos skyriaus vadovė Justina Dirsienė, pavaduotojos Milda Paukštė ir Ieva Balčiūnienė.

„Atvykome pasveikinti puikiai pasaulio kikbokso turnyre pasirodžiusios ir ne vieną apdovanojimą namo parvežusios „LT PRO Team“ komandos, – vizito tikslą atskleidė J.Dirsienė. – „LT PRO Team“ sportininkai dalyvavo Italijoje WAKO pasaulio taurės turnyre kovo 21 – 24 dienomis. Komandą sudarė 2 treneriai iš Ukmergės bei Kauno. Vienas jų teisėjavo, kitas bei 4 jaunieji sportininkai varžėsi ringe. Taip pat šiame pasaulio turnyre kaip teisėjas debiutavo ukmergiškis Saulius Mingaila.“

Asmenine patirtimi su jaunaisiais kovotojais pasidalino ir du kartus pasaulio čempionas, olimpinis prizininkas, septynis kartus TSRS čempionas, tris kartus Lietuvos čempionas bei daugkartinis tarptautinių irklavimo regatų nugalėtojas J. Pinskus.

„Pasveikinau sportininkus su pasiekimais pasaulinėje arenoje. Padėkojau už tai, kad garsina Ukmergės, Kauno ir Lietuvos vardą toli už mūsų gimtosios šalies ribų, – sakė jis. – Kaip rodo tiek mano, tiek ir kitų sportininkų patirtis, būtina išsikelti aukščiausią tikslą ir jo siekti. Kai turi aiškų tikslą, motyvacija – padaryti viską, kad jį pasiektum, atsiranda automatiškai. Būtent to – ambicingų, aukštų tikslų ir neblėstančios motyvacijos – linkiu sportininkams jų nelengvoje veikloje.“

Treneris Vadimas Zelevas pasidžiaugė, kad pasiruošimas varžyboms vyko sklandžiai.

„Pravedėme keletą kontrolinių varžybų ir bendrų treniruočių kitose klubuose, kad butų ko daugiau naujų partnerių ir laisvųjų treniruotės pobūdžio kovų. Šitos varžybos mums buvo kontrolinės, leidusios įvertinti mūsų jaunuosius sportininkus, o jiems – įgyti patirties tokio rango varžyboms. Rezultatai tokie kokie yra. Aišku, visuomet norisi daugiau, bet dar kartą pasikartosiu – čia mums buvo kontrolinės varžybos. Pagrindinis startas bus rugpjūčio mėnesį Vengrijoje vyksiantis Pasaulio jaunimo čempionatas ir lapkritį – suaugusiųjų Europos čempionatas Graikijoje, – pasakojo komandos vadovas. – Planuojame, kad jaunimo varžybose Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvaus 4 mūsų sportininkai, į suaugusiųjų čempionatą deleguosime 2 kovotojus. Taip pat vyks mūsų klubo teisėjai.

Pagrindinis tikslas – prizinės vietos. Minimalus – patekti į aštuntuką. Sunkiausia tokiose varžybose – įveikti įtampą ir teisingai bei tiksliai atlikti visus „namų darbus“. Tokio rango varžybose klaidos kainuoja daug. Bet šio metų turime gerą jaunimo komandą, sulaukiame pagalbos iš tėvų ir Ukmergės savivaldybės, todėl galime tikėtis gerų rezultatų. Taigi, manau „vilkai“ tikrai garsina Lietuvą ir Vilkmergę“.

Padėkas už pasiekimus gavo komandos vadovas V. Zelevas, trečią vietą vyrų „Low Kick“ svorio kategorijoje iki 91 kg iškovojęs treneris Edgaras Banikonis, antrą vietą vyrų K1 svorio kategorijoje iki 91 kg iškovojęs Arnoldas Škelevas, trečią vietą jaunimo „Low Kick“ svorio kategorijoje iki 67 kg iškovojęs Lukas Mingaila, trečią vietą moterų „Kick Light“ svorio kategorijoje iki 60 kg laimėjusi Gabrielė Krukauskaitė, šį kartą be apdovanojimų likę, bet puikiai kovose pasirodę Tadas Gibavičius ir Aironas Niaura bei teisėjas Saulius Mingaila.