Spaudos konferencijoje – nepasitikėjimas žemės ūkio ministru

LR Seime organizuota Lietuvos regionų frakcijos spaudos konferencija, kurios metu išreikštas nepasitikėjimas žemės ūkio ministru Kęstučiu Navicku. Žengti tokį žingsnį skatina visiškas ministro nesusikalbėjimas su žemdirbių visuomene, ateities gairių neturėjimas, kompetencijų trūkumas, žemdirbių nežinomybė dėl strateginių planų rengimo, kuomet nevyksta nei diskusijos, nei svarstymai.

Spaudos konferencijoje, kurią moderavo LR Seimo narė Rita Tamašūnienė,  dalyvavę ūkininkai – LŪS Radviliškio skyriaus pirmininkas, dr. Ignas Hofmanas, Šalčininkų ūkininkai Ana Dudinska, Robert Matulevič negailėjo priekaištų ministrui K. Navickui, atmesdami jo kaltinimus, neva žemdirbiai stabdo žaliąjį kursą, stebėjosi ministro viešai išsakyta pozicija, kad tiesioginės išmokos už grūdų auginimą yra socialiai remiamas verslas (!), pabrėžė, kad Žemės ūkio ministerija ne tik kad neturi vizijos, bet nėra įgyvendinama Vyriausybės programa. Anot žemdirbių, toks ministro elgesys tik parodo jo neūkiškumą, lyderystės stoką, ūkininkų ignoravimą.

Spaudos konferenciją apibendrinęs LR Seimo narys, Lietuvos regionų partijos pirmininkas Jonas Pinskus teigė, kad turime du aplinkos ministrus, kurių vienam aktualiausios pelkės, žaliasis kursas, o ne žemės ūkis, bei informavo susirinkusiuosius, kad yra parengtas Lietuvos regionų frakcijos pranešimas dėl nepasitikėjimo žemės ūkio ministru.

„Jausdami atsakomybę tokiu sudėtingu šaliai metu, kai Vyriausybei sunkiai sekasi suvaldyti pandemijos krizę, nesibaigiančias problemas su migrantais, vertindami žmonių nuotaikas prisimenant liūdną patirtį, kai nesprendžiamos ūkininkų problemos virsdavo streikais, kelių blokadomis ir siekdami išvengti ir taip sudėtingos situacijos šalyje, raginame žemės ūkio ministrą Kęstutį Navicką atsistatydinti iš užimamų pareigų, o Vyriausybės vadovę priimti ryžtingą sprendimą dėl ministro pakeitimo“, – reziumavo spaudos konferenciją J. Pinskus.

(Olgos Posaškovos nuotraukos)

Pranešimą skaityti čia: https://www.ltregionupartija.lt/lietuvos-regionu-frakcija-ragina-premjere-priimti-ryztinga-sprendima-del-zemes-ukio-ministro/