Raseiniuose pritarta esminiams pokyčiams partijoje

Liepos 8 d.  Raseiniuose posėdžiavę Partijos Prezidiumo ir Tarybos nariai svarstė ir pritarė pateiktiems esminiams pokyčiams, kurie yra labai svarbūs ir iš esmės keičiantys partijos veiklos kryptis. 

Vienas iš pagrindinių nutarimų – šių metų liepos mėnesio pabaigoje sušaukti neeilinį partijos suvažiavimą, kuriame bus teikiama svarstyti naują partijos pavadinimą, patvirtinti pasikeitusias programos gaires, patobulintus partijos įstatus.  

Partijos pirmininko, LR Seimo nario Jono Pinskaus siūlymu, bus teikiamas naujas Lietuvos regionų partijos pavadinimas. Analogiškai pavadinta Lietuvos regionų frakcija LR Seime, o partijai joje atstovauja trys vienmandatėse apygardose išrinkti parlamentarai: J. Pinskus (Molėtų-Širvintų), Z. Balčytis (Šilutės) , A. Palionis (Dainavos). 

Šiandienos posėdyje akcentuota šalies regionų svarba, pernelyg mažas dėmesys mažesniems šalies miestams, kurie priversti „nusileisti“ didmiesčiams. 

Didžiausias dėmesys turi būti skiriamas atskirties mažinimui tarp regionų ir didmiesčių pagaliau suvokiant, kad tiek Vilniuje, tiek Kaune, tiek Joniškyje ar Kazlų Rūdoje gyvena tie patys Lietuvos žmonės.

Regionuose gyvenantys žmonės vietoje nori ir turi gauti savalaikes ir kokybiškas švietimo, sveikatos, socialinės apsaugos paslaugas, naudotis sutvarkytais keliais čia ir dabar, o ne rytoj ar kažkada. O kur dar atitinkama mokestinė politika, tvarkoma infrastruktūra, kuriamos naujos darbo vietos! 

Pagaliau regionai turi būti patrauklūs dirbti perspektyviems medikams, pedagogams, kitiems specialistams, kuriuos, deja, iki šiol čia sunku prisikviesti.

Lietuvos regionų partijos kertinis pamatas –  regionuose gyvenančių žmonių gyvenimo kokybės gerinimas užtikrinant tą ne žodžiais, bet realiais darbais.

 Partija pabrėžė griežtą ir nekeičiamą partijos nuostatą už tradicines šeimas, prieš narkotikų dekriminalizavimą. 

Džiugu, kad  partijos  vadovybė nuosekliai ir apgalvotai keičiasi iš esmės, orientuodamasi ne į asmenybes, bet į kiekvieną žmogų. Į partijos gretas įsilieja vis daugiau naujų ir aktyvių  bendraminčių, vadinasi, permainų  reikia ir jos tikrai bus. Taip posėdžio pabaigoje pasakė partijos pirmininkas Jonas Pinskus, pasižymintis sporte išugdyta ištverme, ryžtu, atsakingumu, turintis tvirtą žemaitišką charakterį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *